Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11400

В.Янукович відвідає Центр генної інженерії та біотехнологій Куби

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Президент України Віктор Янукович перебуває з державним візитом у Республіці Куба, відвідає Центр генної інженерії та біотехнологій Куби. Про це УНН повідомили в прес-службі Глави держави.

Сьогодні Глава Української держави зустрінеться з Головою державної Ради Республіки Куба Раулем Кастро, візьме участь у роботі українсько-кубинського бізнес-форуму.

Нагадаємо,  вчора Президент України Віктор Янукович відбув в шестиденне латиноамериканське турне, у ході якого передбачається відвідання з державними візитами Республіки Куба та Федеративної Республіки Бразилія. Про це поінформував Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін.

У ході візиту до Республіки Куба відбудуться зустрічі Глави Української держави з найвищим керівництвом країни. Планується підписання ряду двосторонніх документів у фінансовій та транспортній галузях, а також у сфері молоді та спорту, повідомив С.Льовочкін.

Заплановано відвідання Главою Української держави лікувально-оздоровчого центру "Тарарá", де вже більше 20 років здійснюється лікування постраждалих внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС українських дітей, а також Центру молекулярної імунології у Гавані.

Крім того, Президент України планує взяти участь в українсько-кубинському бізнес-форумі.

Програмою перебування Президента України у Федеративній Республіці Бразилія заплановані, зокрема, зустрічі з Президентом Бразилії, Головою Сенату Національного конгресу, керівниками місцевих органів влади. Віктор Янукович має намір обговорити з бразильською стороною комплекс актуальних питань двосторонніх відносин, серед яких активізація політичних контактів на найвищому рівні, торговельно-економічного та культурно-гуманітарного співробітництва. Особливу увагу буде зосереджено на реалізації спільного двостороннього проекту в космічній сфері "Циклон-4 – Алкантара". У рамках візиту планується участь Глав держав у роботі українського-бразильського бізнес-форуму.

Глава Адміністрації Президента України зазначив, що за результатами державного візиту до Бразилії передбачається підписання Спільної заяви Президентів України і Федеративної Республіки Бразилія, а також інших двосторонніх документів, зокрема у сферах сільського господарства та охорони здоров'я.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram