Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 18 липня 2019 07:30
Новини: Економіка
7380

Кредитно-банківський союз за удосконалення безготівкових розрахунків

КИЇВ. 7 листопада. УНН. За участю представників Асоціації "Український кредитно-банківський союз"  (УКБС) в Національному банку відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань розробки проекту закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків)”. Про це УНН повідомили у прес-службі Асоціації.

Зокрема, на прохання УКБС скорочено термін повідомлення про зміну умов договору між банком та клієнтом, уточнено порядок обміну інформацією між ниим про здійснення операцій, втрату електронного платіжного засобу та зберігання підтверджуючих документів.

Також у законопроекті узгоджено строк розгляду заяв користувачів платіжних карток та врахована необхідність усунення несправедливого розподілу відповідальності між банками та їх клієнтами у разі втрати платіжного засобу та ін.

Врахування зазначених пропозицій, на думку Асоціації, сприятиме підвищенню зацікавленості клієнтів у збереженні реквізитів своєї платіжної картки, пін-коду та безпосередньо самої картки.

Таким чином, буде усунено підґрунтя для шахрайських операцій, коли фізособи, обізнані про оскарження трансакції можуть навмисно передавати свою картку третім особам з метою отримання від банку компенсації.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...