Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 21 липня 2019 09:52
Новини: Київ
7245

ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ КМДА. ПИТАННЯ БЛАГОУСТРОЮ СТОЛИЦІ

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Сьогодні відбулось засідання колегії КМДА,передає кореспондент УНН. Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов зазначив, що у бюджеті Києва на 2012 рік потрібно передбачити кошти для ліквідації сміттєвих звалищ. Він наказав начальникові Головного управління контролю за благоустроєм Сергію Садовому та головам районних адміністрацій відпрацювати питання щодо прибирання території біля малих архітектурних форм.

За словами О.Попова, інколи зранку є небагато сміття біля траси, бо водії можуть викинути кілька папірців через вікно. "Але найбільша частина неприбраної території зранку - це біля малих архітектурних форм (МАФ). Ну, що в нас немає влади, чи розуму, чи сили змусити біля себе прибрати, тих, хто торгують? Скажіть, це складне питання? Яка тут підтримка повинна бути – Верховної Ради чи Кабінету Міністрів", - звернувся голова КМДА до начальника Головного управління контролю за благоустроєм Сергія Садового. Він наголосив, що це питання вже давно потрібно було відпрацювати з головами районних адміністрацій.
О.Попов звернув увагу київських чиновників на те, що на території недобудов у місті - повна антисанітарія. І столична влада у змозі вплинути на власників цих недобудов, які розвели сміттєзвалища.

"Зараз формуватимемо бюджет. Ми обов'язково повинні, по-перше, виділити справедливе фінансування, щоб кожен район мав можливість виконувати ці функції в повному об'ємі, і, по-друге, обов'язково дати мотивацію", - наголосив голова КМДА. Якщо в районних адміністраціях столиці, за словами О.Попова, залишаються недовикористані кошти від виконання інших програм, їх потрібно обов'язково направляти на врішення проблемних питань, пов'язаних із впорядкуванням міста і ліквідацією сміттєзвалищ.

Київська міська державна адміністрація наказала протягом 10 днів районним в місті Києві державним адміністрація ліквідувати недоліки по благоустрою, які були виявлені під час місячника з прибирання. Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак наголосив, що деякі проблеми з прибиранням столиці ще залишаються. Тому, за словами чиновника, дано ще 10 днів на ліквідацію виявлених недоліків під час осіннього місячника з благоустрою. "Якщо їх не ліквідують, будуть покарані люди вищого керівництва. Ми зараз запропонували звільнити 5 начальників ЖЕКів, 2 директорів районних УЗН і не преміювати тих, в кого були найгірші показники. А якщо не будуть ліквідовані зазначені недоліки протягом 10 днів, будуть звільнені заступники голів адміністрацій і самі голови", - запевнив перший заступник голови КМДА.

Водночас, С.Садовой повідомив, що на осінній місячник з благоустрою всі районні в місті Києві державні адміністрації витратили більше 276 мільйонів гривень. "Цієї осені, незважаючи на економічні труднощі, райдержадміністраціями залучено на заходи з благоустрою більше 276 млн грн, що на 33% більше аналогічного періоду 2010 року", - сказав чиновник.

С.Садовой розповів, що найбільший фінансовий вклад у розвиток благоустрою внесли Печерський (більше 50 млн грн), Солом’янський (більше 40 млн грн) та Шевченківський (більше 38 млн грн) райони. Начальник Головного управління контролю за благоустроєм КМДА відзначив, що перше місце серед районів в місті Києві державних адміністрацій посів Печерський, а друге місце розділили між собою Оболонський та Шевченківський райони.

Нагадаємо, з 26 вересня по 28 жовтня в Києві було проведено осінній місячник з благоустрою.

 

 

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...