Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 23 липня 2019 02:15
16800

"100 кращих товарів України" виставили на конкурс

КИЇВ. 10 листопада. УНН. У рамках Європейського тижня якості у приміщенні ДП "Українській дім" відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської виставки-конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – "100 кращих товарів України" у 2011 році, яка проводиться під Патронатом Президента України та за сприяння Уряду країни. Про це УНН повідомили в прес-службі КМУ.

Керівник Секретаріату Кабінету Міністрів України Костянтин Любченко та Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів – голова Головної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції ( товарів, робіт, послуг) - "100 кращих товарів України" - Сергій Орєхов урочисто відкрили Виставку кращих товарів України у цьому році.

За всі роки проведення конкурсу понад 7000 українських підприємств боролися за можливість називатися найкращими виробниками вітчизняної продукції. У цьому році 1178 підприємств взяли участь у регіональному етапі Конкурсу та 262 підприємства змагалися на загальнодержавному рівні. В основному це представники малого та середнього бізнесу.

Якість товару – невід‘ємна частина життя кожної людини. Підтвердженням цього є гасло Конкурсу – "Від високої якості продукції – до високої якості життя", а зростаюча з кожним роком конкуренція між підприємствами, які беруть участь у Конкурсі, доводить, що національний товаровиробник прагне покращити на лише свій продукт, а й життя кожного українця.

Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів зазначив, що основним завданням цьогорічного конкурсу є спрямування зусиль на підтримку ініціативи національних товаровиробників до покращення якості продукції. "Лише тісна співпраця нас – як організації, яка стоїть на сторожі захисту прав споживачів, і вас – наших переможців – може дати результат, вивести якісну українську продукцію на світовий ринок", - наголосив С.Орєхов.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...