Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 22 липня 2019 15:20
Новини: Політика
9615

Мінрегіон домовився про вигідний кредит для будівництва доступного житла

КИЇВ. 10 листопада. УНН. Нещодавно Державна спеціалізована фінансова установа "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" та Публічне акціонерне товариство "Дочірній банк "Сбербанк Росії" підписали договір про співпрацю. Це зроблено для розширення джерел фінансування, забезпечення можливості надання громадянам, які перебувають на квартирному обліку, кредитів для будівництва (придбання) доступного житла. Про це УНН повідомили в прес-службі КМУ.

За договором банк може надавати кредит для будівництва доступного житла обсягом до 70% його вартості, на строк до 30 років під 14-16 % річних. Заставою може виступати як уже наявне житло, так і майнові права на об’єкт фінансування. Відсоткова ставка може коливатися в залежності від розміру та терміну наданого кредиту, віку позичальника, складу його сім’ї, обсягу середньомісячного доходу, що визначає рівень його кредитоспроможності.

Кредит надається для спорудження житла у будинках, які включено до переліку об’єктів, на завершення будівництва яких можуть спрямовуватися кошти в рамках реалізації програми будівництва доступного житла, та із забудовниками яких банком укладено договір про співпрацю. На цей час банк співпрацює з Акціонерним товариством холдинговою компанією "Київміськбуд", яким до участі у програмі запропоновано 12 об’єктів, розташованих у Житомирській, Луганській, Полтавській областях, м. Києві та м. Севастополі. Також банком розглядається можливість налагодження співпраці ще з чотирма забудовниками, об’єкти яких беруть участь у реалізації цієї державної програми.

Довідково. Міжвідомча комісія Мінрегіону визначила 118 об’єктів незавершеного житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких, або на придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти в рамках реалізації програми будівництва (придбання) доступного житла. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...