Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 18 липня 2019 07:34
Новини: Економіка
9345

Укргазвидобування та C.А.C. будуватимуть установки ізомеризації на Шебелинському ГПЗ

КИЇВ. 10 листопада. УНН. Сьогодні в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості в присутності міністра Юрія Бойка та надзвичайного та уповноваженого посла Німеччини в Україні Ганса-Юргена Гамзьота було урочисто підписано угоду між ДК "Укргазвидобування" та Chemieanlagenbau Chemnitz GmbH (С.А.С.) щодо будівництва установки ізомеризації легкого бензину на Шебелинському газопереробному заводі. Угода передбачає розробку детального проекту, поставку обладнання, шефмонтаж, пусконалагоджувальні роботи. Про це УНН повідомили у прес-службі ДК "Укргазвидобування".

Вартість угоди складає €44,7 млн, потужність установки ізомеризації 300 тис. тонн на рік.

Установка ізомеризації дозволить покращити якісні показники бензинів Шебелинського ГПЗ і довести їх до вимог ДСТУ 4839:2007, що відповідають екологічним нормам Євро-4. Також Компанія збільшить обсяги виробництва популярних марок бензинів А-92 та А-95.

Процес ізомеризації передбачає виробництво високооктанових компонентів бензинів з низькооктанових фракцій. Дана технологія є одним з найбільш ефективних засобів підвищення октанового числа бензинів. Раніше ДК «Укргазвидобування» придбала ліцензію UOP (США) на процес Penex та отримала базовий проект технологічної частини установки.

"Будівництво установки ізомеризації дозволить збільшити випуск високооктанових бензинів на 15%, а загальна глибина переробки досягне 93%", - заявив директор ДК "Укргазвидобування" Юрій Борисов.

Довідка: ДК "Укргазвидобування" є найбільшою газовидобувною компанією України, що забезпечує понад 70% від загального видобутку газу в країні. Провідним пiдроздiлом з переробки в структурi ДК «Укргазвидобування» є Шебелинський газопереробний завод, який здійснює виробництво автомобільних бензинів марок А-76, А-92, А-95, дизельного пального, скрапленого газу, уайт-спіриту, мазуту, бітуму, біопалива та інших нафтопродуктів.

Chemieanlagenbau Chemnitz GmbH (Хемніц, Німеччина) інжинірингова компанія з досвідом роботи понад 40 років. Компанія працює на території України, Росії, Казахстану, Узбекистану та інших країн. В активі компанії 58 установок підготовки сирої нафти, найбільші реалізовані проекти: установка підготовки нафти в Каламкасі (Казахстан) та АВТ-6 на "Салаватнефтеоргсинтез" (Росія). Компанія має представництва в Москві, Алмати та Києві. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...