Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
18855

ЗАСІДАННЯ ВР. ОСНОВНІ ПИТАННЯ

КИЇВ. 16 листопада. УНН. Сьогодні відбулось засідання Верховної Ради України. Депутати не включили до порядку денного законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони супроводу і перекриття дорожнього руху Президента, Голови ВРУ та Прем’єр-міністра), який зареєстрував народний депутат від НУ-НС Арсеній Яценюк. Вони також відхилили проект Постанови про недопущення вибіркового та упередженого правосуддя при розгляді кримінальних справ стосовно екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та колишнього прем’єра Юлії Тимошенко. Глава фракції "Партії Регіонів" Олександр Єфремов зазначив, що ПР у парламенті готова голосувати за 80% пропозицій, що внесли представники опозиції до Закону "Про вибори народних депутатів". Водночас, заступни

"Для мене абсолютно очевидно, що парламент не готовий завтра розглядати Закон "Про вибори", – сказав М.Томенко.
Він додав, що вчора представники опозиції висунули конкретні вимоги до законопроекту, що складаються з 20 пунктів.
"Основні вимоги полягають в тому, щоб вибори були демократичні, а також, щоб не було фальсифікацій", – сказав заступник голови ВР. М.Томенко наголосив, що опозиція хоче, аби вибори були дійсно демократичними.

Під час обговорення законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони супроводу і перекриття дорожнього руху Президента, Голови ВРУ та Прем’єр-міністра), заступник Голови ВР Микола Томенко зазначив, що його дивує, що депутати ніколи не стояли у заторах, що утворюються під час проїзду кортежу Віктора Януковича і не чули "як сигналять водії вождю українського народу". "Послухайте, у нас скоро супроводжуватимуть кортежі голів рай адміністрацій!", - вигукнув М.Томенко. В свою чергу, народний депутат Тарас Чорновіл зазначив, що найгірше перекривали рух при Вікторі Ющенку, "оскільки ніхто не знав, коли він прокинеться і вийде на роботу".

У результаті обговорення ВР прийняла рішення не включати цей законопроект до порядку денного сесії.

Доповідаючи про Постанову про недопущення вибіркового та упередженого правосуддя при розгляді кримінальних справ стосовно Ю.Луценка та Ю.Тимошенко, народний депутат від фракції НУ-НС Арсеній Яценюк зазначив, що "чинна влада фізично знищує Тимошенко і Луценка".

"Ви знищуєте Тимошенко, яка 12 днів не може піднятися з ліжка. Ви знищуєте жінку, в решті решт", - сказав А.Яценюк. В свою чергу, народний депутат від "Партії Регіонів" Вадим Колесніченко зазначив, що судовий процес стосовно Ю.Луценка ще не завершений, а Ю.Тимошенко поки що не скористалася можливістю оскарження рішення Печерського суду в апеляційній інстанції. Тому, цей проект Постанови не рекомендується до прийняття Верховною Радою. Зазначимо, що депутати відхилили проект Постанови, "за" проголосувало 77 парламентарів.

 

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram