Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
40965

Показання 39-го свідка у справі Ю.Луценка використають під час судових дебатів - прокурор

КИЇВ. 16 листопада. УНН. Показання сьогоднішнього свідка обов’язково будуть використані під час судових дебатів. Так прокурор Віктор Клименко прокоментував судовий розгляд кримінальної справи стосовно Юрія Луценка, повідомили УНН в прес-службі ГПУ.

Представник сторони обвинувачення зокрема зазначив, що у встановленні істини важливий кожен свідок.

"Сьогодні допитувався колишній Перший заступник начальника ГУБОЗ – начальника Служби внутрішньої безпеки МВС України Василь Слободяник. Його показання, на думку прокурора, обов’язково будуть використані під час судових дебатів. Адже Василь Слободяник надав дуже корисну інформацію про обставини працевлаштування підсудного Приступлюка і його самого в органах внутрішніх справ України, а також щодо порядку і характеру проходження ними служби", - зазначив прокурор.

Нагадаємо, сьогодні у суді допитали 39-го свідка – Василя Слободяника. У грудні 2007 року він був призначений на посаду Першого заступника начальника ГУБОЗ - начальника Служби внутрішньої безпеки МВС України. А на початку 2009 року його призначили на посаду радника Міністра внутрішніх справ України з одночасним виконанням обов'язків начальника Служби внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС України.

Свідок також повідомив, що раніше працював в УДО та ДОС МВС України.

У ході допиту Слободяник підкреслив, що йому не зрозумілий той факт, чому його викликали у якості свідка обвинувачення. "Я не вважають, що є свідком звинувачення, бо не вважаю, що ці обвинувачені особи вчинили будь-які злочини. На мій погляд, ці особи не здійснювали злочинів", - заявив він.

Крім того, В.Слободяник ще раз наголосив, що не вважає себе свідком обвинувачення, оскільки не вбачає у діях екс-міністра Ю.Луценка злочинів, а відповідно обвинувачених у справі – злочинцями.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram