Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
9000

Медики не бачать підстав для операції Ю.Тимошенко чи її лікування за межами СІЗО - ДПтСУ

КИЇВ. 9 грудня. УНН. Державна пенітенціарна служба України інформує, що в рамках динамічного нагляду за станом здоров’я Ю.Тимошенко в чергове створено комісію, до складу якої увійшли провідні медичні фахівці МОЗ України (в тому числі 3 професора нейрохірургії та кандидати медичних наук), апарату ДПтСУ та лікарів Київського слідчого ізолятора. Проте від особистого медичного огляду Ю.Тимошенко письмово відмовилась. Про це УНН повідомили в прес-службі ДПтСУ.

8 листопада 2011 року в межах Київського СІЗО комісія вивчила наявну медичну документацію клінічних даних та інструментальних методів дослідження стану здоров’я Ю.Тимошенко. Від особистого медичного огляду Ю.Тимошенко письмово відмовилась.

За результатами роботи комісії було складено висновок, в якому зазначено, що підстав для хірургічного втручання Ю.Тимошенко або лікування її за межами СІЗО немає. Протипоказань за станом здоров’я щодо проведення слідчих дій відносно Ю.Тимошенко не виявлено.

Cтан здоров’я Ю.Тимошенко, як і раніше, перебуває під контролем медперсоналу Київського СІЗО.

Нагадаємо, Ю.Тимошенко перебуває в СІЗО з 5 серпня 2011 року, після того як суд змінив запобіжний захід щодо неї з підписки про невиїзд на арешт. Через деякий час після зміни запобіжного заходу стан здоров’я екс-прем’єрки погіршився, але від обстеження лікарями СІЗО вона відмовлялася. 23 листопада за рекомендаціями Комісії МОЗ України Юлія Тимошенко була обстежена в одному з медичних закладів м.Києва. Згодом вона неодноразово зверталася до керівництва Державної пенітенціарної служби із проханням надати їй повний комплект результатів цього дослідження. 29 листопада керівник групи захисту екс-прем’єра Сергій Власенко повідомив, що стан здоров'я Юлії Тимошенко різко погіршився. Того ж дня вона була переведена до однієї з палат медико-санітарної частини Київського СІЗО для проходження призначеного їй курсу лікування.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram