Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14325

Апеляційний суд Києва розпочав розгляд скарги Ю.Тимошенко без позивачки

КИЇВ. 20 грудня. УНН. Апеляційний суд міста Києва розпочав розгляд по суті скарги Юлії Тимошенко на вирок Печерського районного суду в так званій "газовій" справі, передає кореспондент УНН.

Судове засідання розпочалося з 10-хвилинним запізненням. У судовій залі присутні майже всі захисники Ю.Тимошенко, а немає тільки Миколи Титаренка. Сторона обвинувачення присутня в повному складі.

Суддя О.Сітайло повідомила, що Ю.Тимошенко не з’явилася.

Як повідомляв УНН, Апеляційний суд Києва 1 грудня розпочав розгляд скарги Ю.Тимошенко на вирок Печерського суду, оголошений 11 жовтня 2011 року. Під час попереднього засідання головуючий у справі суддя Олена Сітайло відмовила захисту Ю.Тимошенко у задоволенні всіх клопотань, зокрема про зупинення провадження у справі через стан здоров'я Ю.Тимошенко, про скасування запобіжного заходу, про проведення судового слідства у повному обсязі, про виклик свідків для допиту, про проведення експертиз та очних ставок, про допуск двох захисників тощо.

Останнє засідання Апеляційного суду в цій справі відбулося 14 грудня. Адвокати Ю.Тимошенко вимагали провести судове слідство в повному обсязі через те, що процес у Печерському суді був упередженим та однобічним. Захисники наполягали на допиті свідків з боку захисту Ю.Тимошенко, оскільки в Печерському суді допитували лише свідків з боку звинувачення. Натомість свідчення Олександра Турчинова й Михайла Лівінського судом були проігноровані. Це клопотання було відхилене судом. Потім засідання було перенесене на 20 грудня.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram