Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
13890

Американська кіноакадемія визначила 8 науково-технічних досягнень кінематографа

ВАШИНГТОН. 6 січня. УНН. Американська академія мистецтв і наук обрала вісім науково-технічних досягнень у світі кінематографії, які будуть відзначені на урочистій церемонії вручення золотих статуеток "Оскар", повідомляється у прес-релізі Академії. 

Серед найвидатніших винаходів 2011 року Академія відзначила дизайн і інженерну роботу високошвидкісних цифрових камер із серії Phantom, призначених для виробництва художніх стрічок, винахід мікровокселей і їхню інтеграцію у професійну програму Mantra, що, зокрема, дозволяє поєднувати графічні ефекти із об'ємними зображеннями як дим або хмари. 

Окрім цього, відзначено винахідників нової лінзи ARRI Zeiss Master Prime, що забезпечує високу швидкість фотографії із відмінним фокусуванням, що відповідає стандартам художньої фотографії, і компанії FUJIFILM - за створення чорно-білої плівки ETERNA-RDS 4791, що дозволяє зберігати спадщину світового кінематографа. 

Всього двадцять вісім інженерів, програмістів і винахідників отримають сертифікати і пам'ятні таблички Академії кіномистецтв.

Презентація наукових і технічних досягнень відбудеться у Беверлі-хиллз 11 лютого. 

Найпочеснішу нагороду - статуетку "Оскар" - отримають лише троє творців цифрової камери Arrilaser Франц Краус, Джоанс Стюрер і Вольфганг Рідель, які у 2002 році вже були відзначені Академією. Зручна, портативна камера, що використовує у своєму механізмі три види лазерів, дозволяє значно прискорити і здешевити процес випуски художнього фільму. 

Головна церемонія року - вручення золотих статуеток за видатні досягнення у кінематографії відбудеться 26 лютого і транслюватиметься у прямому ефірі в 225 країнах світу, повідомила академія.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram