Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15780

Уряд спростував інформацію, що на М.Азарова нагримали регіонали

КИЇВ. 12 січня. УНН. Публікація одного з українських ЗМІ з посиланням на свої джерела про те що, нібито Прем’єр-міністра звинуватили в саботажі реформ, є брехнею. Про це УНН повідомили в прес-службі уряду.

"11 січня відбулась не якась "зустріч", а спільне засідання Політради Партії регіонів з радою фракції партії у Верховній Раді України. В засіданні взяв участь голова Партії регіонів Микола Азаров. Засідання було присвячене підбиттю підсумків роботи партійних організацій, фракції Партії регіонів та уряду у 2011 році. А також визначенню завдань на 2012 рік. ...  Дискусія на таких засіданнях завжди ведеться принципово і критично", - йдеться у повідомленні.

Прес-служба уряду зазначила, що Прем’єр-міністр України доповів учасникам зборів про особливості і ризики розвитку економіки у 2012 році, плани уряду щодо підвищення соціальних стандартів і продовження реформ, про умови, за яких можливо буде переглянути бюджет держави для посилення його соціальної складової. Також М.Азаров запропонував краще координувати роботу з донесення до громадськості змісту політики влади.

"В цілому ж спільну роботу в минулому році було оцінено на "добре". І жодних "підвищених тонів" під час засідання не було чути", - наголошується у повідомленні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram