Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
14970

Виробництво біопалива в Україні гальмується владою - науковець

КИЇВ. 13 січня. УНН. Виробництво альтернативних видів джерел енергії, а саме твердих, рідких, газових біопалив в Україні майже не розвивається через відсутність політичної волі високопосадовців. Таку думку під час прес-конференції у медіа-холі УНН висловив генеральний директор Асоціації "Укрбіоенерго" Олексій Ізотенко.

"Тема заміни російського газу енергією природи є актуальною для України. Всі про це знають, розмовляють, а Україна топчеться на місці через те, що відсутня політична воля в державі. Якщо на вітрову, сонячну енергетику ми маємо "зелений" тариф, то якраз виробництво різних видів біопалива гальмується", - поскаржився науковець.

На його думку, енергія природи обов’язково повинна стати альтернативою російському газу. "Чим більше ми запізнюємося у розвитку альтернативних видів джерел енергії, тим дорожче це буде обходитися Україні", - вважає О.Ізотенко.

Нагадаємо, у листопаді минулого року міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко повідомив, що у 2012р. використання альтернативних джерел енергії в Україні збільшиться в чотири рази.

Як повідомляв УНН, газові переговори між Україною та Росією стосовно зниження вартості "блакитного палива" для України будуть поновлені 15 січня 2012р. На сьогодні вартість газу для України становить 416 доларів за 1 тис. кубометрів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram