Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
8385

Грищенко відкрив оновлене приміщення Ризької української школи

КИЇВ. 16 січня. УНН. Сьогодні міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко взяв участь в урочистій церемонії відкриття оновленого приміщення Ризької української середньої школи. На урочистостях також були присутні Президент Латвійської Республіки Андріс Берзиньш та мер м.Рига Ніл Ушаков. Про це УНН повідомили в прес-службі МЗС.

Виступаючи на відкритті школи, міністр зачитав вітального листа Президента України Віктора Януковича. У листі Глава Української держави висловив переконання, що школа і надалі буде зберігати і примножувати славні традиції єднання та дружби між українським і латвійським народами.

У свою чергу, К.Грищенко висловив вдячність латвійській владі за всебічну підтримку цього освітянського осередку українства на латвійській землі, а також поінформував про кроки Української держави з підтримки закордонного українства. „Лише рік тому під час відвідання вашої школи було оголошено про плани провести в ній масштабні ремонтні роботи. Минув лише рік і мрія втілилася в життя – Ризька українська середня школа має чудове оновлене приміщення”, - зазначив К.Грищенко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram