Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
17595

Сайт СБУ відновив роботу

КИЇВ. 1 лютого. УНН. Офіційний сайт Служби безпеки України, який перестав працювати сьогодні близько 22:00, відновив роботу невдовзі після офіційних сайтів Партії регіонів, Президента України, Верховної Ради та уряду, передає УНН.

Ймовірною причиною зупинки роботи сайтів є хакерські атаки.

Нагадаємо, сьогодні невідомі повідомили, що планують здійснити DOS-атаку на сайт Президента. Повідомлення про це з’явилося на деяких інтернет-ресурсах. На деяких форумах було розміщено інструкцію про те, як зламати сайт глави держави.

Офіційна інтернет-сторінка Президента вже кілька годин працює з перебоями, але після 18:00 (саме на цей час було заплановану основну атаку) сайт перестав працювати взагалі.

Нагадаємо, що сайт МВС України, який не працює вже добу, досі не відновив своє роботи.

Усі атаки пов’язують із закриттям популярного файлообміннику.

31 січня працівники Міністерства внутрішніх справ повідомили про вилучення 200 серверів сервісу зберігання інформації EX.UA у рамках кримінальної справи щодо порушення авторських і суміжних прав.

Як повідомляв УНН, сьогодні прихильники файлообмінника провели акцію протесту під стінами МВС. Водночас в інтернеті почалися атаки на деякі інші сайти органів державної влади, зокрема на офіційний сайт Президента України. Сайти працюють із перебоями.

Представники EX.UA звернулися до інтернет-користувачів із проханням не чинити протиправних дій і припинити хакерські атаки.

Крім того, в інтернеті з’явилася інформація про можливий штурм сайту телеканалу "1+1" – за позов проти EX.UA.

Довідка. DoS-атака (скор. від англ. Distributed Denial of Service) – атака на комп'ютерну систему з метою довести її до відмови, тобто до такого стану, що правомочні користувачі системи не можуть отримати доступ до ресурсів системи (серверів, сервісів), або цей доступ ускладнений. Відмова "ворожої" системи може бути як самоціллю (наприклад, зробити недоступним популярний сайт), так і одним із кроків до захоплення контролю над системою.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram