Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11130

Політв'язнів у Росії немає і кримінальна амністія недоцільна - В.Путін

КИЇВ. 6 лютого. УНН. Політичних в'язнів у Росії зараз немає, а кримінальна амністія найближчим часом недоцільна, заявив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін на зустрічі з політологами, повідомляє РИА Новости.

"Кримінальну амністію проводити і так далі, я не знаю, своєчасно це? Чи потрібно це зараз робити? Потрібно покращувати ситуацію у пенітенціарній системі, у в'язницях, думати про гуманізацію нашого законодавства. У якісь моменти можна провести, напевно, і амністію, але широкомасштабна амністія зараз - це у зв'язку з чим? "- сказав В.Путін.

"Я не дуже розумію, що розуміється під політичною амністією. У нас, по-моєму, політичних ув'язнених немає, і слава Богу. Хоча про це і говорять, не будемо називати прізвищ. Хоча б показали хоч одну людину, хто сидить з політичних міркувань" , - додав прем'єр.

У зустрічі з Путіним беруть участь провідні вітчизняні політології, зокрема, президент фонду "Центр політичних технологій" Ігор Бунін, директор російських і азіатських програм Центру оборонної інформації США Микола Злобін, публіцист Михайло Леонтьєв, член громадської палати РФ політолог Сергій Марков, історик Наталія Нарочницька , президент фонду "Політика В'ячеслав Ніконов, президент фонду" Громадська думка "Олександр Ослон, президент Фонду ефективної політики Гліб Павловський, президент інституту Національної стратегії Михайло Ремізов та інші експерти.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram