Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11850

Суддя С.Вовк розпочав допит Ю.Луценка

КИЇВ. 7 лютого. УНН. Головуючий суддя у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Сергій Вовк розпочав допит підсудного, передає кореспондент УНН.

Після обідньої перерви в судовому засіданні, керівник групи захисту провів допит свого підзахисного. Щойно він закінчив, головуючий суддя Сергій Вовк розпочав допит Ю.Луценка.

Нагадаємо, судова колегія вже пройшла дві стадії судового процесу, а саме – допит свідків з боку обвинувачення та дослідження матеріалів справи. Було допитано в суді 87 свідків і зачитано 47 протоколів допитів свідків на досудовому слідстві. Були переглянуті різні документи та відеозаписи з урочистих зібрань з нагоди Дня міліції. Суд вивчив і секретний том справи, "секретні" документи якого неодноразово оприлюднювалися в інших томах справи.

Крім того, на попередньому судовому засіданні суд допитав підсудного Леоніда Приступлюка.

Підсудний Л.Приступлюк не визнав своєї вини у тих злочинах, які інкримінує йому Генпрокуратура. Він заявив, що не вступав у злочинний зговір з екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком для розкрадання бюджетних коштів, вважає своє працевлаштування на службу в МВС законним. Законним він вважає і виділення йому службового житла Печерською РДА. "Я чесно працював і нічого не крав", – заявив водій екс-міністра.

Суд також розпочав допит підсудного екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.

Ю.Луценко зробив політичну заяву, а також дав вільні покази по справі. У своєму виступі він наголосив: "Я вважаю всі звинувачення безпідставними, які не мають доказів, а так звану кримінальну справу – політично мотивованою".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram