Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 01 липня 2022 17:26
16290

УЄФА подобається, як Україна вирішує питання з безпритульними тваринами

КИЇВ. 8 лютого. УНН. Директор турніру ЄВРО-2012 в Україні Маркіян Лубківський наголосив, що УЄФА підтримує наміри уряду України негайно зупинити та заборонити в подальшому знищенні безпритульних собак. Про це він сказав під час зустрічі із принцесою Майєю фон Гогенцоллерн, повідомили УНН у МОК "ЄВРО-2012 Україна".

Як повідомив директор турніру, отримуючи інформацію від різних організацій із захисту тварин щодо ситуації з безпритульними собаками на Україні, УЄФА неодноразово звертався до українських урядовців із проханням ужити необхідних заходів для вирішення цього питання. Однак Союз ніколи не вимагав знищення безпритульних тварин напередодні ЄВРО-2012.

"Ми неодноразово зверталися до українських урядовців, представників місцевої влади в усіх містах-господарях турніру із проханням ужити необхідних заходів для врегулювання ситуації з бездомними тваринами цивілізованим шляхом", - наголосив М.Лубківський.

Під час зустрічі принцеса Майя фон Гогенцоллерн констатувала, що, з часу її останнього візиту восени минулого року ситуація поліпшилася, зокрема у Києві, Львові та Донецьку. У містах ведеться цілеспрямована робота з будівництва притулків і впроваджуються програми стерилізації бездомних тварин, часто за підтримки приватних інвесторів або міжнародних зоозахисних організацій.

Як повідомляв УНН, допомогу Україні у вирішенні проблем із безпритульними тваринами пообіцяли німецькі та австрійські фахівці.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram