Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
13575

Європарламент закликав до вільних виборів президента Росії

КИЇВ. 9 лютого. УНН. Члени комітету Європарламенту з міжнародних справ закликали владу Росії забезпечити проведення вільних і справедливих президентських виборів 4 березня, повідомила РІА Новини представник прес-служби ЄП.

"Беручи до уваги ті недоліки, які виявили європейські спостерігачі в ході грудневих виборів до парламенту Росії, члени комітету закликали російську владу забезпечити вільні і справедливі вибори президента РФ", - сказала співбесідниця агентства.

За її словами, питання про підсумки минулих парламентських і майбутніх президентських виборів представники міжнародного комітету Евпропарламента і парламентської делегації по зв'язках з Росією обговорили зі співголовою незареєстрованої "Партії народної свободи" екс-прем'єра Михайла Касьянова.

Європарламент після російських думських виборів прийняв резолюцію з вимогою провести нові вибори, попередньо зареєструвавши всі опозиційні партії. Президент Росії Дмитро Медведєв не став коментувати цю резолюцію, заявивши, що вона для нього "нічого не означає", так як "це наші вибори, Європарламент до них ніякого відношення не має". Він зазначив, що Дума вже дала оцінку заяві колег з Європарламенту. Російські парламентарії заявили, що резолюція ЄП - втручання в справи Росії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram