Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12615

М.Азаров хоче зробити ІТ-галузь локомотивом української економіки

КИЇВ. 15 лютого. УНН. Продукти вітчизняної ІТ-галузі є найперспективнішим товаром в глобальній економіці, тому вона має стати локомотивом економічного зростання України. Про це  Прем’єр-міністр України Микола Азаров сказав під час засідання уряду, передає кореспондент УНН.

Глава уряду зазначив, що на десятиріччя вперед треба зробити Україну світовим лідером з виробництва оригінальних програмних продуктів.

"За всіма експертними оцінками і прогнозами, продукція вітчизняної ІТ-галузі та, власне, вітчизняні інформаційні технології як товар є найбільш перспективними у глобальній економіці. Це продукти з високою додатковою вартістю, орієнтовані на експорт", - зауважив М.Азаров.

Він наголосив, що вже сьогодні українська ІТ-галузь посідає 5 місце серед країн Східної Європи за обсягом експорту послуг у сфері програмного забезпечення. "За оцінками експертів, річний обсяг послуг вітчизняного ІТ-ринку складає 12 млрд грн, з яких 80% спрямовані на зовнішній ринок, а темпи приросту складають 30-40% на рік. Яка ще галузь української економіки може похвалитись такими темпами?", - зауважив М.Азаров.

Як повідомляв УНН, прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання уряду доручив Табачнику та Хорошковському зайнятися проблемами IT-індустрії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram