Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
9540

Сьогодні визначать спортивних героїв року-2011

КИЇВ. 16 лютого. УНН. Сьогодні під час засідання Української академії спорту шляхом таємного голосування обрані переможці спортивного року-2011.  Про це УНН повідомили в прес-службі Держслужби молоді та спорту України.

За версією членів  Академії визначені герої в 12 номінаціях, які обрані після опитування понад 250 спортивних журналістів.

Поки що їх імені збережуться в таємниці – оприлюднять їх та нагороджуватимуть героїв спорту на Всеукраїнській церемонії нагородження "Герої спортивного року -2011" 25 березня в Києві.  Церемонія нагородження буде проводитися цього року вшосте.

Участь у засіданні Академії взяли перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту Сергій Глущенко, Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, президент Академії, директор департаменту фізичного виховання та масового спорту Служби Ніна Уманець, члени Академії, олімпійські чемпіони Вадим Гутцайт, Яна Клочкова, Олександр Волков,  Ельбрус Тедеєв, багаторазова чемпіонка світу Ірина Дерюгіна та ін..

Нагадаємо, Олімпійська Академія України (ОАУ) була створена 20 вересня 1991 року рішенням І сесії ОА України відповідно до рекомендацій Міжнародного Олімпійського Комітету для сприяння розвитку та зміцнення олімпійського руху в нашій країні, духовного взаємозбагачення людей, поширення обміну цінностями національної культури під знаком ідей і принципів олімпізму.

ОАУ є самостійною громадською організацією і діє під егідою НОК України.

До складу Академії входять близько тридцяти відомих українських спортсменів – чемпіонів олімпійських, паралімпійських ігор та чемпіонів світу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram