Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
10680

Янукович розділив обов'язки Першого віце-прем’єра та міністра економічного розвитку і торгівлі

КИЇВ. 23 лютого. УНН. Президент України віктор Янукович підписав указ № 134/2012 "Про внесення змін до деяких указів Президента України", яким розділив обов’язки Першого віце-прем’єра та міністра економічного розвитку і торгівлі. Про це УНН повідомили в прес-службі Глави держави.

Так міністр економічного розвитку і торгівлі України координуватиме роботу: Держслужби експортного контролю України, Держслужби статистики України, Держслужби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Держагентства з енергоефективності та енергозбереження України, Держагентства резерву України, Держінспекції України з контролю за цінами, Держінспекції України з питань захисту прав споживачів.

В документі також зазначено, що  Міністр економічного розвитку та торгівлі  отримає першого заступника та заступника міністра –керівника апарату.

У разі необхідності для забезпечення здійснення Мінекономрозвитку України окремих завдань за рішенням Президента України у Мінекономрозвитку України вводиться посада заступника Міністра.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Як повідомляв УНН, голова фракції ПР у ВР Олександр Єфремов сказав, що міністром фінансів України призначено Юрія Колобова, а міністром економіки – Петра Порошенка.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram