Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
22395

На Хмельниччині бажаючих усиновити дитину навчать батьківству

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – КИЇВ. 23 лютого. УНН. Зараз в Хмельницькому проводять навчання для кандидатів на усиновлення. Про це УНН розповіла начальник служби у справах дітей Хмельницької облдержадміністрації Ніна Магур.

"В обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато та триває навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьків-вихователів, потенційних опікунів. Підготовку до виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, проходять 15 осіб", - зауважила Н.Магур.

За її словами, згідно з останньою інформацією, в області створено 14 будинків сімейного типу та 79 прийомних сімей, у яких виховуються  236 дітей.

"На даний час  мережа інтернатних закладів  Хмельницької області представлена диференційованою системою навчальних закладів, які функціонують відповідно до статутів затверджених рішеннями сесій обласної ради. В закладах інтернатського типу навчається  3812 дітей, з них сиріт - лише 272", - сказала Н.Магур.

Як повідомляв УНН, за словами віце-прем’єр міністра – міністра соціальної політики Сергія Тігіпко, держава має зробити все, щоб скоротити до мінімум інтернатну форму утримання дітей.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram