Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Київ
8910

Столична влада привітала ветеранів та військовослужбовців зі святом

КИЇВ. 23 лютого. УНН. Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та секретар Київради Галина Герега привітали з Днем захисника Вітчизни столичних ветеранів та військовослужбовців різних поколінь та військових чинів. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Почесними гостями свята стали ветерани Великої Вітчизняної війни, ветерани-інтернаціоналісти, дійсні військовослужбовці.

"Сьогодні тут зібралися справжні герої, життя і подвиги яких мають стати прикладом для кожного з нас. Українці – миролюбиві люди, але у нас була дуже непроста історія, ми маємо своїх героїв майже у кожному поколінні. А День захисника Вітчизни – це якраз таке свято, яке поєднує усі ці покоління довкола однієї ідеї – любові та відданості Батьківщині. Сьогодні ми, передусім, бажаємо один одному мирного неба – а це найголовніше", – сказав Олександр Попов.

Зі словами подяки до захисників Вітчизни звернулась і заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега:

"Ми дякуємо нашим ветеранам за доблесть і відвагу, за чесне і віддане служіння своїй Батьківщині. Ми дякуємо кожному з вас за те, що ви обрали своїм покликанням захист українського народу. Від усього серця бажаю міцного здоров’я, сили духу та довгих років мирного життя".

Нині у Києві проживає біля 62-х тисяч ветеранів Великої Вітчизняної війни та воєнних конфліктів у мирний час, у тому числі більше 5 тисяч безпосередніх учасників бойових дій; близько 4-х тисяч інвалідів війни; 41,5 тисячі учасників війни та 19 тисяч членів сімей загиблих та померлих воїнів.

Столиця матеріально підтримує статутну діяльність міських ветеранських громадських організацій з міського бюджету через цільову програму "Соціальне партнерство".

Нагадаємо, у 2011 році 100-відсоткову фінансову підтримку отримали 28 організацій на загальну суму 1 млн 356 тисяч грн та 380 тисяч грн на оплату оренди приміщень і комунальних послуг. Також усі ветерани отримують надбавки до пенсій з міського бюджету та адресну фінансову допомогу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram