Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Здоров'я
13185

Спалаху кору на Хмельниччині немає – епідеміолог області

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – КИЇВ. 23 лютого. УНН. Спалаху кору чи його швидкого поширення в Хмельницькій області немає. Про це в коментарі УНН повідомила головний епідеміолог Хмельницької області Ніна Радзилюк.

"Ситуацію не можна назвати стабільною, але спалаху чи швидкого поширення захворюваності на кір в Хмельницькій області немає. Наразі на Хмельниччині зареєстровано 28 випадків підозри захворювання на кір, з яких лабораторно підтверджено 13", - зауважила Н.Радзилюк.

За її словами, в 2011 р. в області не було жодного випадку захворювання на кір.

"Це при тому, що наша область знаходиться поруч з областями, де з початку року було близько тисячі випадків захворюваності на кір", - сказала епідеміолог.

Водночас вона зауважила, що прогнози по кору не зовсім сприятливі, оскільки після закінчення карантинного періоду через морози підґрунтя для поширення хвороби зросло.

"На жаль, останніми роками ми не отримуємо з державного бюджету необхідні обсяги препаратів, захищення дітей менше, ніж треба", - наголосила епідеміолог.

Н.Радзилюк зазначила, що всі необхідні рекомендації і роз’яснення з приводу того, як уникнути захворюваності, в області були розроблені і надані в райони.

Раніше УНН повідомляв, що за оперативними даними з початку поточного року на адміністративних територіях країни зареєстровано 3717 випадків підозри захворювання на кір. На думку експерта, нинішній спалах захворюваності пов'язаний із провальною вакцинацією 90-х.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram