Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
8775

Соратники Луценка перетворили суд у США на клоунаду - В.Олійник

КИЇВ. 24 лютого. УНН. Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко та його прибічники роблять зі звернення до американського суду чергове шоу, однак американські закони вчасно припинили цю клоунаду. Про це сказав народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Володимир Олійник, коментуючи той факт, що Федеральний суд округу Колумбія (США) відхилив позов екс-глави МВС України Юрія Луценка до Генпрокурора країни Віктора Пшонки й декількох його підлеглих, оскільки позивач не виконав розпорядження суду без пояснення причин. Про це УНН повідомили у прес-службі Партії регіонів.

За словами депутата, американський суд, зокрема, зобов'язав Луценка та його представників інформувати суд про те, як проходить повідомлення відповідачів, проте цей звіт до суду не надійшов.

"В американському судочинстві прописана процедура повідомлення позивача про позов. А те, що робили представники «НУ-НС»у, коли пішли з камерами на прийом до Генерального Прокурора і почали робити шоу з юридичної процедури, це судом ніколи не буде визнано", - зазначив В. Олійник.

Він додав, що є певна процедура і її потрібно дотримуватися.

"Американський суд не повинен розбиратися, чи був монтаж цього шоу з врученням паперів, і взагалі - що на тих папірцях написано. Є умова про інформування відповідача, і все, цю умову треба виконати у визначений законом спосіб", - наголосив парламентарій.

"Натомість поведінка соратників Луценка свідчить про їхнє незнання законів і про спробу перетворити серйозну юридичну процедуру на клоунаду", - резюмував Володимир Олійник.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram