Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 28 червня 2022 21:46
Новини: Політика
13545

В.Янукович відвідав дніпропетровський інформаційно-ресурсний центр

КИЇВ. 24 лютого. УНН. У рамках робочої поїздки до Дніпропетровської області Президент України Віктор Янукович ознайомився з роботою регіонального інформаційно-ресурсного центру "Відкрита влада", що діє при обласній державній адміністрації з 21 березня 2011 року. Про це УНН повідомили у прес-службі глави держави.

Центр об'єднує мережу дозвільних та інформаційно-ресурсних центрів усіх міст і районів Дніпропетровської області та дозволяє в режимі он-лайн контролювати якість надання всіх дозвільних та адміністративних послуг у регіоні, а також роботу зі зверненнями громадян кожної райдержадміністрації й міськвиконкому.

Довідково. У рамках Центру "Відкрита влада" надається безкоштовна первинна правова допомога; забезпечується доступ відвідувачів до документів, що містять публічну інформацію; діє веб-портал з базою понад 10 тисяч документів.

Центр адміністративних послуг координує роботу дозвільних центрів у містах і районах області та сприяє спрощенню видачі дозволів і надання адмінпослуг підприємцям, у тому числі й шляхом переведення їх в електронний вигляд.

У щоденному режимі працює "Єдине інвестиційне вікно", де підприємці можуть ознайомитися з інформацією про перспективні проекти та пропозиції суб’єктів господарювання області, а також отримати три види ліцензій (експорт, імпорт товарів, зовнішньоекономічна діяльність) та здійснити два види реєстрації (іноземні інвестиції або договір про спільну інвестиційну діяльність).

Завдяки роботі Центру менше ніж за рік вп’ятеро скоротилася кількість порушень строків видачі дозвільних документів, 86% таких документів видаються достроково.

У Центрі прийому громадян діє електронна система моніторингу, до якої підключені всі 35 територіальних одиниць (міст і районів) області. Система також здійснює моніторинг заяв, що надходять за гарячою телефонною лінією "Урядового контактного центру".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram