Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 26 січня 2021 05:36
Новини: Політика
13245

М.Азаров про українців: вони розуміють, що не все й одразу

КИЇВ. 24 лютого. УНН. Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з представниками недержавних організацій, що працюють у сфері надання послуг соціально вразливим категоріям населення сказав, що він готовий до критики і висловив думку, що люди розуміють те, що не все й одразу влада може виконати, передає кореспондент УНН.

Він нагадав, що вчора він був з робочою поїздкою в Житомирській області і на одній із зустрічей з людьми звернувся до них з проханням сказати, чим вони незадоволені.

"Ми поїхали покладати вінок тим, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни. Зібралась достатньо велика кількість людей, я до них підійшов. І як ви думаєте, що я у них запитав? Я запитав у них: "Чим ви не задоволені? Як ви живете? За що ви мене хочете насварити?». Прямим текстом запитав, але телевізори цього, звичайно, не показали, а могли б показати. Так я хочу сказати, що настрій у людей хороший. Вони ж прекрасно розуміють, що ми всі проблеми одразу вирішити не можемо", - сказав М.Азаров.

Він також наголосив на тому, що уряд готовий до критики.

"Якщо через 3-4 місяці ви мені скажете: "Прем’єр-міністр, ти обіцяв цю проблему вирішити, а не вирішив». Я вам буду лише вдячний", - сказав М.Азаров, звертаючись до представників недержавних громадських організацій.

Як повідомляв УНН, Прем’єр-міністр України Микола Азаров дасть доручення проінспектувати роботу громадських організацій, що працюють у сфері надання послуг соціально вразливим категоріям населення.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram