Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11850

Медведєв та Лукашенко об'єдналися проти економічного тиску ЄС

КИЇВ. 24 лютого. УНН. Президент РФ Дмитро Медведєв та Президент Білорусі Олександр Лукашенко зробили спільну заяву щодо неприпустимості використання заходів економічного тиску або примусу в міждержавних відносинах, повідомляє прес-служба Кремля.

"Діючи в дусі загального підходу, узгодженого між Російською Федерацією і Республікою Білорусь, а також з урахуванням неодноразових заяв США і Європейського союзу про можливість застосування економічних обмежень відносно Республіки Білорусь, президенти Російської Федерації та Республіки Білорусь підтверджують неприпустимість використання заходів економічного тиску або примусу в міждержавних відносинах", - йдеться в заяві.

Президенти наголосили, що подібні заходи створюють штучні бар'єри в торгівлі, необгрунтовані перешкоди економічної взаємодії суб'єктів господарювання, утискають законні інтереси економічної безпеки держав, що загрожує завданням збитків продуктивному взаємовигідного співробітництва, розвитку інтеграційних процесів на Євразійському континенті. Це буде мати негативні наслідки, насамперед для простих громадян.

Президенти Російської Федерації та Республіки Білорусь твердо переконані, що тільки рівноправний і поважний діалог буде сприяти врегулюванню міжнародних розбіжностей, і виступають за відмову від будь-яких дій, що перешкоджають такому діалогу.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram