Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
26400

Канадський лікар: нам не дали історію хвороби Тимошенко, і це дивно

КИЇВ. 24 лютого. УНН. Канадський лікар Пітер Куйтан, який разом з ще одним лікарем з Канади, а також з колегами з Німеччини та України, брав участь в огляді Юлії Тимошенко у Качанівській колонії в Харкові 15-16 лютого, в інтерв'ю ВВС зазначив, що канадським делегатам не надали історію хвороби Ю.Тимошенко, і це дивно, передає УНН.

На запитання журналіста: чи отримали ви необхідну приватність?, П.Куйтан зазначив: "Неповною мірою. Але справа не лише у приватності, ми також не отримали історію хвороби. Коли ви оглядаєте будь-якого пацієнта для консультацій, дуже важливо мати доступ до історії хвороби, щоби переглянути її, подивитися, що ставалося, переглянути призначення. Нам цього не надали, і це було трохи дивно. Ми були змушені покладатися на те, що розповідали члени родини, пацієнтка. Нам надали дуже мало документів. Ми ж розуміємо, що в неї були аналізи".

Фахівець зазначив, що "виглядало, наче ми маємо приїхати і подивитися, а потім видати діагноз". "Але ми не звикли до такої медицини, нас вчили якомога краще готувати наші висновки. … Я думаю, що кожен терапевт підійшов би до цього так само", - додав П.Куйтан.

Канадський лікар зазначив, що з боку України вони отримали "лише коротку усну інформацію від одного з політиків, здається, він відповідає за охорону здоров’я у тюремній службі". "На цій зустрічі він розповів, що він слідкує за її здоров’ям вже п’ять місяців. Трохи допомогло, але небагато. Я запитав пані Тимошенко, чи можемо ми поглянути на її попередню історію медичну, і вона була готова дати нам дозвіл, але проблема полягала в тому, що її медична історія була в Києві у її лікаря. І пані Тимошенко сказала нам, що історію хвороби забрала секретна служба, якщо це так називається. …Ми запитали владу, але вони сказали, що нічого про це не знають. І до сьогодні ми не бачили історію хвороби", - розповів фахівець.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram