Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
11715

Заходи з фінрегулювання G20 необхідні, але не достатні - міністр фінансів РФ

КИЇВ. 25 лютого. УНН.  Реформа фінансового регулювання, запропонована G20 і розроблювана Радою з фінансової стабільності, є необхідною, але недостатньою умовою відновлення стабільності глобальної фінансової системи, повідомив міністр фінансів РФ Антон Сілуанов, передає РИА"Новости".

"Ми бачимо слабкість у регулюванні та нагляді за фінансовими інститутами, циклічність відповідних заходів. У зв'язку з цим реформа фінансового регулювання, запропонована G20  і розроблювана Радою з фінансової стабільності, є, безумовно, необхідною умовою відновлення системи ", - сказав А.Сілуанов на конференції, організованій в рамках зустрічі фінансової групи G20 Інститутом міжнародних фінансів.

На першому етапі це буде проходити у вигляді рекомендацій, а на другому етапі -  у формі нормативних актів ЦБ РФ і відповідних змін в законодавстві.

"Ми плануємо наділити Банк Росії необхідними новими повноваженнями щодо застосування максимально широкого спектра заходів впливу, включаючи створення бридж-банків, введення різних режимів і мораторію на виплати кредиторам, обмеження виплат керівництву банків, а також ряд інших заходів", - зазначив міністр.

Крім того, російський Мінфін планує посилити  нагляд за суб'єктами тіньової банківської системи.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram