Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
9060

Дружина Луценка стверджує, що стан здоров'я чоловіка не покращується

КИЇВ.25 лютого. УНН. Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко серйозно хворий і в Київському слідчому ізоляторі його не лікують, стверджує його дружина Ірина Луценко.

Зі слів Юрія Луценка, постійна медична комісія МОЗ дійсно оглянула його в СІЗО у п’ятницю. «Лікарі зафіксували, що сильні болі  в області підшлункової, печінки продовжують турбувати. Знову виписали знеболювальні препарати, аби якось заспокоювати постійно турбуючий біль», - передала слова чоловіка Ірина Луценка.

«Саме знеболювальні препарати, на яких тримається Луценко вже півроку, і є те «покращення та рекомендації», про які звітує Пенітенціарна служба. Лікування у СІЗО не проводиться», - наголосила дружина екс-міністра.

Після огляду, за словами Ю.Луценка, один із членів комісії побажав йому якнайшвидшого виходу із СІЗО та запропонував йому «зайнятися серйозним лікуванням печінки у своїй клініці».

 «Саме останні слова лікаря і є підтвердженням того, що Луценко – серйозно хворий», - резюмувала Ірина Луценко.

Нагадаємо, 24 лютого лікарями МОЗ та ДПтС України у Київському СІЗО було проведено обстеження стану здоров’я екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

"За висновками фахівців, "у порівнянні з попереднім оглядом, 24.02.12 року пацієнт відмічає поліпшення стану, що пов’язує з проведенням курсу лікування"", - говорилося у повідомленні.

Наголошувалося також, що за результатами обстеження лікарі сформували рекомендації щодо подальшого лікування пацієнта.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram