Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
9570

Майбутнє України у залученні інвестицій та новітніх технологій - В.Янукович

КИЇВ.25 лютого. УНН. Залучення інвестицій та широке застосування новітніх технологій є запорукою зростання національної економіки, покращення добробуту людей та підвищення конкурентності української продукції на світових ринках. Про це заявив В.Янукович в інтерв’ю програмі «Вечори з Віталієм Коротичем».

«Без залучення новітніх технологій, без притягнення інвестицій країна не має майбутнього. Тільки новітні технології дадуть можливість займатися енергозбереженням, випускати якісну продукцію з конкурентною ціною», - сказав В.Янукович.

В. Янукович також  звернув особливу увагу на необхідність суттєво збільшити в структурі національного експорту частку продукції з високою доданою вартістю. «Україна має величезний сировинний потенціал… Наше завдання – займатися поглибленням переробки сировини, таким чином змінити структуру експорту, щоб там була переважно продукція з високою доданою вартістю. Це ріст економіки, нові робочі місця, наше майбутнє», - сказав він.

За словами В.Януковича, конкурентне середовище в світі стає все більш жорсткими і потрібно бути сильними, щоб такій державі як Україна експортувати 60% своєї продукції. «Ми повинні бути конкурентоздатними. Якщо не будемо підвищувати конкурентоздатність, проводити гнучку політику на міжнародному рівні – це означатиме, що ми не маємо перспективи», - наголосив Президент.

Україна має величезний інвестиційний потенціал, зазначив Глава держави. «Залучення інвестицій і новітніх технологій – це наша ідеологія, покладена в основу розвитку країни», - сказав Президент.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram