Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11925

Янукович готовий до діалогу з опозицією

КИЇВ.25 лютого. УНН. Президент України Віктор Янукович готовий до конструктивного діалогу з опозицією. Про це В.Янукович сказав в інтерв’ю програмі "Вечори з Віталієм Коротичем".

«Я отримав листа, де опозиція вимагає зустрічі з Президентом. Навіщо вимагати? Я запрошував багато разів представників фракцій Верховної Ради і від опозиції, і від коаліції, разом з керівництвом поговорити на ту чи іншу тему актуальну… У мене є постійне бажання зустрічатися і відчувати настрої в парламенті», - наголосив Президент.

В. Янукович зазначив: він зацікавлений в тому, щоб серед політичних сил була конкуренція ідей та пропозицій. «Я нікому не закриваю рота. Є позиція - будь ласка, висловлюйте її, є конкурентне політичне середовище - конкуруйте», - сказав він. 

Водночас Президент додав, що політиканство, популізм та низький рівень політичної культури часто заважають об'єднувати зусилля держави навколо інтересів громадян.

Глава держави висловив переконання, що політична конкуренція в Україні повинна бути цивілізованою. «Я прагну до того, щоб цей процес був цивілізований в нашій країні, і ми з повагою відносились один до одного. Щоб була певна культура відносин», - сказав Віктор Янукович.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram