Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14040

Ставнійчук розповіла, як утверджуватиме верховенство права

КИЇВ. 1 березня. УНН. "Підготовка пропозицій щодо вжиття заходів для завершення виконання Україною зобов'язань, які випливають з її членства в Раді Європи, залишається головним завданням Комісії", - зазначила Радник Президента – Керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента Марина Ставнійчук, повідомили УНН в прес-службі Глави держави.

"Зокрема, є необхідність продовжити роботу над розробкою Виборчого кодексу, комплексним і системним вдосконаленням законодавчого регулювання питань проведення референдумів тощо", - зазначила Ставнійчук.

Як заявила Ставнійчук, у січні цього року Комісія вперше за час своєї діяльності внесла на розгляд Президента проекти Законів України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", "Про прокуратуру", "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та "Про свободу мирних зібрань". На сьогодні ці законодавчі пропозиції опрацьовуються в Адміністрації Президента та в Робочій групі з питань реформування прокуратури та адвокатури.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович ухвалив рішення про внесення змін до персонального складу Комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права з огляду на необхідність налагодження тісної співпраці Комісії з Адміністрацією Президента, Верховною Радою, науковцями та експертами.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram