Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
16245

Влада не має можливостей реалізувати нормальну політику працевлаштування – Я.Сухий

Влада не має можливостей реалізувати нормальну політику працевлаштування – Я.Сухий

КИЇВ. 19 березня. УНН. Сьогодні влада не має можливостей реалізувати нормальну політику працевлаштування, тому що скорочуються робочі місця. Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці, народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий.

"Всі законодавчі ініціативи у сфері соціальної політики завжди розглядаються як потреби та можливості – потреби суспільства та можливості влади. Сьогодні влада не має можливостей реалізувати нормальну політику працевлаштування, тому що робочі місця скорочуються, особливо в базових галузях народного господарства. Для прикладу, кого ми можемо заохотити, якщо у місті Києві на одну вакантну посаду економіста – 75 претендентів, а на одного бухгалтера – 27 бажаючих, а на одного юриста – 57. Що тут можна зробити, який закон прийняти?", - зауважив Я.Сухий.

За його словами, сьогодні єдине, що може зробити держава - це розвивати базові галузі народного господарства та піднімати економіку.

На уточнююче запитання, чи може бути визначено в рамках нового законопроекту якісь нові норми щодо заохочення роботодавців до прийняття на роботу молодих спеціалістів, Я.Сухий відповів: "Ми маємо законопроект про перше робоче місце. Він є, але він не виконується. І в даному випадку для нас важливі не нові законодавчі ініціативи, а виконання урядом тих законопроектів, які вже на сьогодні є…Справа не в тому, справа в самих робочих місцях – їх бракує…Тому держава  повинна зайнятись, перш за все, преференцією для нових товаровиробників", - додав парламентарій.

Нагадаємо, віце-перм’єр-міністр – міністр соціальної політики Сергій Тіпігко нещодавно заявив, що в середу або четвер презентує новий законопроект про зайнятість. "Ми підготували, і в середу (21 березня), максимально - в четвер - я презентую зміни до Закону про зайнятість, і там вкажемо достатньо соціальних ініціатив", — зазначив він.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram