Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
10830

У Севастополі побудують меморіал британським воїнам

КРИМ. 22 березня. УНН. Керівництво Севастополя обговорило з представниками Посольства Великобританії в Україні питання будівництва меморіального комплексу на місці пам'ятника англійським воїнам, загиблим під час Балаклавської битви. Про це УНН повідомили у відділі у справах преси та інформації СМДА.

Як повідомив заступник голови Посольства Великобританії в Україні Мартін Дей, зараз англійська сторона готує проект меморіального комплексу, який буде переданий в держадміністрацію для затвердження.

"Ми розглянемо проект на Містобудівній раді і, якщо ескіз комплексу буде затверджений, Великобританія профінансує його будівництво. Думаю, незабаром у нашому місті з'явиться новий меморіальний комплекс", - сказав заступник голови СМДА Володимир Арабаджи.

Учасники зустрічі також обговорили можливість реконструкції англійського військового кладовища, розташованого на Каткартовому пагорбі.

Як зазначив В. Арабаджи, севастопольські власті готові підтримати ініціативу представників Великобританії.

"Нам зрозумілі ваші почуття - на севастопольській землі було чимало боїв, і ми також пам'ятаємо історію і шануємо пам'ять співвітчизників. Наша головна задача - не забувати про них і не повторювати помилок минулого", - підкреслив заступник глави СМДА.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram