Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 30 червня 2022 23:29
10905

Луганські шахтобудівники оголосили дату початку масових протестів

КИЇВ. 26 березня. УНН. Трудовий колектив публічного акціонерного товариства "Трест Луганськшахтопроходка" призначив дату початку проведення масових протестів. Страйк на робочих місцях починається 20 квітня. Крім того, протягом 72 днів шахтобудівниками будуть проведені три акції протесту. Перша акція запланована на 27 квітня біля будівлі Луганської обласної державної адміністрації. Про це УНН повідомили у прес-службі Профспілки робітників вугільної промисловості України.

Шахтобудівники вимагають погасити підприємству борги за виконані ще у 2010 році роботи на шахті № 10 "Нововолинська". Сума боргу становить близько 21 млн грн, з яких понад 10 млн – невиплачена працівникам тресту заробітна плата.

Близько 700 колишніх і нинішніх співробітників тресту "Луганськшахтопроходка" понад рік не можуть отримати від 15 до більш ніж 20 тис. грн чесного й заслуженого заробітку. "Багато людей уже звільнилися, так і не дочекавшись справедливості, – розповів голова Луганської шахтобудівної територіальної організації Укрвуглепрофспілки Олексій Швечіков, – але їхні права, коли ми все ж доб'ємося погашення боргів, також не мають бути порушені".

"Шахтобудівники дають Міненерговугілля останній шанс вирішити проблему із заборгованістю без застосування крайніх заходів, – пояснює профспілковий лідер призначення страйку на 20 квітня. – У галузевого міністерства є місяць, щоб розпочати її погашення".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram