Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
13365

Екс-голові МВФ офіційно висунули звинувачення в сутенерстві

КИЇВ. 27 березня. УНН. Колишньому очільнику МВФ Домініку Стросс-Кану офіційно висунуті звинувачення в рамках розслідування діяльності мережі з надання секс-послуг у французькому місті Ліллі. Про це повідомляє Reuters з посиланням на адвоката Д.Стросс-Кана.

Стросс-Кан став обвинувачуваним у справі про проституцію в готелі Carlton у Ліллі, за якою раніше були заарештовані вісім осіб, включаючи двох місцевих бізнесменів і комісара поліції. Екс-голову МВФ підозрюють у тому, що він був співучасником злочинної групи.

Сам 62-річний Стросс-Кан заперечує всі звинувачення, про що повідомив його адвокат Рішар Малка.

"Він заперечує всі звинувачення та стверджує, що він не мав ні найменшого поняття, що деякі жінки, з якими він зустрічався, могли бути повіями", – зазначив Р.Малка.

Зараз Кану, який перебуває на волі під заставу в 100.000 євро ($ 133.300), заборонено спілкуватися зі свідками, ЗМІ та іншими особами, залученими до справи.

Це вже не перший секс-скандал, у центрі якого опинився колишній глава МВФ і претендент на пост президента Франції.

У травні минулого року Стросс-Кан був звинувачений у спробі згвалтування покоївки Нафісату Діалло в нью-йоркському готелі Sofitel. Звинувачення були зняті з нього після того, як суд засумнівався у свідченнях покоївки, яка виявилася нелегальною емігранткою у США, проте справа коштувала Стросс-Кану політичної кар'єри.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram