Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13635

Зростання доходів бюджету свідчить про скорочення тіньового сектора економіки – Клюєв

КИЇВ. 12 квітня. УНН. Збільшення доходів і видатків державного бюджету, запропоноване Урядом, має реальні джерела покриття і не вплине на параметри бюджетного дефіциту. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Клюєв, відповідаючи на питання про можливі економічні наслідки цього кроку, повідомили УНН в прес-службі РНБО.

"Економіка України продовжує активно розвиватися вже третій рік поспіль, навіть попри значне скорочення світового попиту на вітчизняну експортну продукцію в другій половині 2011 року", - сказав Клюєв.

За його словами, випереджаюче зростання доходів бюджету свідчить про поступове скорочення тіньового сектора економіки України.

"Обидва ці фактори можуть дати додатковий приріст дохідної частини бюджету 2012 року понад 20 млрд грн", -  повідомив Секретар РНБОУ.

"Це означає появу можливостей для збільшення фінансування багатьох державних програм, у тому числі соціальних ініціатив, проголошених Президентом України", - зазначив Клюєв.

За його словами, принципово важливо, що не тільки рівень дефіциту державного бюджету буде витриманий в раніше запланованих межах, а й рівень інфляції не перевищить прогнозні показники.

Як повідомляв УНН, Секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Клюєв вважає, що системні кроки, зроблені за останні два роки, значно змінили ситуацію у вітчизняній економіці.

Також Клюєв відзначив позитивні фінансові результати діяльності українських підприємств. "Минулого року вони зросли більш ніж удвічі в порівнянні з 2010 роком і перевищили 112 млрд. грн. Фінансовим же результатом 2009 року були збитки в обсязі більш ніж 40 млрд. грн. У 2008 році - було лише плюс 8 млрд. Це об'єктивний показник, який характеризує результати роботи вітчизняної економіки. Ці цифри, крім іншого, говорять і про детінізацію, оскільки доходи від податку на прибуток зростають швидше", - сказав Секретар РНБО.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram