Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10470

Від Ю.Луценка приховували гепатит - дружина

КИЇВ. 12 квітня. УНН. Державна пенітенціарна служба України приховувала від екс-міністра внутрішніх справ майже півроку, що у нього знайдено у крові вірус гепатиту "TTV". Про це сьогодні сказала на прес-конференції дружина екс-міністра Ірина Луценко, передає кореспондент УНН.

Дружина розповіла, що у зв’язку з тим, що Луценко відмовився здавати аналіз крові, то йому надали останнє обстеження, яке проводилося ще 19 вересня 2011 року. І тоді, за словами дружини, де працівники СІЗО нишком взяли аналізи крові на різні вірусні гепатити.

"У 10 випадках підтвердження немає, а вірусний гепатит "TTV" виявлено… Тобто, СІЗО, коли була організована комісія у вересні 2011 року, проводило повний аналіз крові мого чоловіка. Виявила в нього гепатит, приховала ці аналізи від чоловіка, від нас і сказали, що стан мого чоловіка задовільний і його можна лікувати в СІЗО. Залишили людину догнивати в СІЗО", - наголосила І.Луценко.

На сьогодні, за її словами, Ю.Луценка обстежують в СІЗО.

"Знаючи, що ці діагнози вилізуть, прийшла начальник відділення гострої інтоксикації отруєнь і при мені рекомендувала чоловікові підписати документ про те, що інформація про стан його здоров’я є конфіденційною і що він нікому не дозволяє її розголошувати. Але Луценко зробив приписку, що дозволяє розголошувати цю інформацію тільки дружині", - зазначила вона.

І.Луценко також розповіла, що на вчорашній день Ю.Луценку провели обстеження у лікарні швидкої медичної допомоги. Лікарі йому повідомили, що уражена частина печінки збільшилась майже у два рази.

"Влада руками пенітенціарної системи, прикриваючись МОЗ, свідомо не надавала весь цей період моєму чоловікові ніякого лікування", - наголосила І.Луценко.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram