Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
12000

Представники влади та бізнесу обговорили питання реального сектору економіки

КИЇВ. 12 квітня. УНН. У рамках підготовки чергового засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів Радник Президента України - керівник Головного управління з питань міжнародних відносин, виконавчий секретар Ради А.Гончарук спільно із співголовами її тематичних робочих груп "Енергетика" (від уряду – міністр енергетики та вугільної промисловості Ю.Бойко, перший заступник міністра І.Попович, від інвесторів – генеральний директор, голова правління ДТЕК М.Тімченко) і "Промислове виробництво" (від уряду - голова Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном Д.Колєсніков, від інвесторів – президент Американської торговельної палати в Україні Х.Зукоскі) обговорив нагальні питання розвитку реального сектору економіки, які турбують інвесторів. Про це УНН повідомили у прес-службі глави держави.

Зокрема, йшлося про розробку дієвого механізму імплементації нормативної бази для моделей державно-приватного партнерства; вдосконалення системи оподаткування для промислових компаній, розвиток інфраструктури модернізації виробництва, реалізацію Енергетичної стратегії на період до 2030 р., підвищення рівня енергоефективності виробництва в Україні, розвиток електроенергетики, вугледобування та відновлювальних джерел енергії, особливості діяльності нафтогазового сектору України та приватизації підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Було розглянуто можливі консолідовані підходи влади та бізнесу до вирішення найкритичніших для реального сектору економіки України проблем, а також пропозиції щодо найоптимальнішого формату проведення наступного пленарного засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram