Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
12180

В столиці побудують ще 30 станцій метро – "Київгенплан"

Киів. 19 квітня. УНН. В найближчі 15 років планується побудувати близько 30 станцій метрополітену. Про це в під час прес-конференцій повідомив Сергій Броневицький начальник КП "Інституту генерального плану міста Києва", передає кореспондент УНН.


 

За його словами, пріоритетом в рамках генерального плану Києва є розвиток громадського транспорту.

"Це розвиток рейкового транспорту, метрополітену, міського трамваю. В найближчі 15 років нами планується  побудувати близько 30 станцій метрополітену. Зараз такі темпи вже витримуються – приблизно 2 станції на рік. І ми сподіваємось що ці темпи будуть збільшуватись", - сказав С. Броневицький.

Крім того, за його словами, вже цього року планується розпочати розробку транспортної схеми міста Києва, яка буде деталізувати положення Генерального плану.

"Це буде більш детальний документ, який відобразить і автоматизовану систему, і передбачить, які саме вулиці будуть з одностороннім рухом на яких саме вулицях будуть виділені смуги громадського транспорту", - додав він.

Як повідомляв УНН, на думку заступника голови Комітету ВР з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Ігоря Лисова, необхідно створити умови, щоб об’єкти соціальної спрямованості були розташовані поруч з об’єктами житла, тоді в Києві не буде серйозних транспортних колапсів.

За словами політика, на сьогодні 70% робочих місць сконцентровано на правому березі Дніпра, а 30% – на лівому, однак більшість населення проживає саме на лівому березі в нових мікрорайонах – Троєщина, Позняки тощо.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram