Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
13005

Муніципальний транспорт в День Перемоги для ветеранів буде безкоштовним – КМДА

КИЇВ. 7 травня. УНН. 9 травня ветерани Великої Вітчизняної війни безкоштовно користуватимуться муніципальним транспортом, повідомили УНН.

"Забезпечити без будь-яких обмежень безкоштовне перевезення ветеранів Великої Вітчизняної війни громадським транспортом міста",  – таке доручення дав голова КМДА Олександр Попов усім комунальним підприємствам та службам, які відповідають за перевезення пасажирів у столиці. Відповідне розпорядження днями підписав очільник міськадміністрації.

Згідно з документом, комунальному підприємству "Київпастранс" доручено 9 травня 2012 року виділити автобуси для перевезення ветеранів – учасників урочистих заходів на Майдані Незалежності відповідно до заявок районних державних адміністрацій. Також "Київпастранс" та Комунальна служба перевезень внесуть відповіді зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту, шлях курсування яких проходить вулицями, де буде тимчасово заборонено рух авто.

Також при необхідності будуть введені резервні одиниці транспорту за умови збільшення пасажиропотоку під час проведення заходів на Хрещатику і Майдані Незалежності.

Буде забезпечено і чергування відповідальних осіб на лініях руху транспорту, в тому числі поблизу основних станцій метрополітену.

Зазначимо, що 9 травня станція метро "Майдан Незалежності" буде закрита для входу та виходу пасажирів з 7:00 і до закінчення загальнодержавних заходів на Майдані Незалежності. У зазначений період станція працюватиме тільки на пересадку з лінії на лінію.

Столичний метрополітен також передбачить повний випуск рухомого складу на лінію відповідно до графіків руху поїздів, а при необхідності введе резервні одиниці транспорту.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram