Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
20535

Німецький лікар вже оглянув харківську лікарню і поїхав до Тимошенко в колонію

ХАРКІВ-КИЇВ. 8 травня.УНН. Німецький лікар, що вчора ввечері прибув до Харкова, вже оглянув і високо оцінив умови лікування в ЦКЛ№5 "Укрзалізниці", передає кореспондент УНН.

Зокрема, за словами першого заступника міністра охорони здоров'я Раїси Моісенко, її закордонний колега залишився задоволений створеними умовами в харківській лікарні і відмітив готовність лікарні прийняти на лікування Юлію Тимошенко.

Після цього він відразу поїхав до Качанівської колонії, щоб поспілкуватися з Юлією Тимошенко.

Як повідомила раніше перший заступник міністра охорони здоров'я України Раїса Мойсеєнко, Тимошенко після зустрічі в п'ятницю з лікарями німецької клініки "Шаріте" попередньо погодилася на лікування в лікарні залізничників в Харкові з 8 травня, якщо прибуде німецький лікар з цієї клініки.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Віктор Пшонка дозволив лікування Тимошенко за межами Качанівської виправній колонії. Згодом прес-служба Міністерства охорони здоров'я України повідомила, що лікування Тимошенко планується проводити у відділенні патології хребта та периферичної нервової системи ЦКЛ №5 "Укрзалізниці". Однак Тимошенко відмовлялася від лікування в цьому закладі.

20 квітня екс-прем'єра доставили в цю лікарню, а вже 22-го числа повернули в колонію. Тимошенко заявила незабаром, що під час примусової госпіталізації співробітники пенітенціарної системи застосували до неї заходи фізичного впливу.

Співробітники Харківської прокуратури прийняли рішення про відмову в порушенні кримінальної із застосування насильства до Тимошенко, заявив генеральний прокурор України Віктор Пшонка 4 травня на прес-конференції в Києві.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram