Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
18210

Порошенко увійшов до складу Консультативної Ради аналітичного центру ЄС

КИЇВ. 8 травня. УНН. Центр Європейської політики (EPC) запропонував міністру економічного розвитку і торгівлі України Петру Порошенку увійти до складу його Консультативної Ради. Про це УНН повідомили у  прес-службі урядовця.

ЦЄП є провідним  незалежним аналітичним політичним центром Європейського Союзу, який співпрацює з Європейською Комісією, Радою ЄС та Європарламентом з метою вироблення спільної ефективної політики об’єднаної Європи.

Петро Порошенко прийняв пропозицію виконавчого директора Центру Європейської політики (EPC) Ханса Мартенса та висловив слова вдячності за довіру і готовність докласти усіх зусиль для вироблення оптимальних рішень в економічній та політичній площині з урахуванням позиції України.

П.Порошенко став першим українським політиком, який увійшов до складу Консультативної Ради провідного аналітичного центру Європейського Союзу.

Консультативна Рада Центру Європейської політики збирається раз на рік, переважно в жовтні, для обговорення стратегічних питань політики ЄС та опрацювання пріоритетних напрямків роботи Центру Європейської політики. Членство в Консультативній Раді ЦЄП триває три роки.

До складу Консультативної Ради входять діючі політики ЄС, депутати Європейського парламенту, представники світової дипломатії, лідери громадського сектору, відомі журналісти та представники бізнесу з усієї Європи. Президентом Ради є екс-президент Європейського Інвестиційного банку Філіп Мейстадт, віце-президентами - Лорд Керр, колишній Посол Великобританії при ЄС та Єріка Манн, депутат Європейського парламенту.

Центр Європейської політики налічує близько 400 колективних членів з усіх країн об’єднаної Європи, який представлений провідними європейськими компаніями, банківським та фінансовим сектором.

Довідково: У березні 2012 року між Фондом Петра Порошенка та Центром Європейської політики був підписаний договір про співробітництво, який передбачає постійні консультації та організацію політичного діалогу між Брюсселем та Києвом на найвищому політичному рівні з актуальних питань співпраці між Україною та ЄС. Так, зокрема передбачено проведення в Брюсселі та Києві кількох відкритих дискусій на тему проведення чесних та прозорих парламентських виборів в Україні, дотримання прав і свобод громадян, подальшої економічної інтеграції України в європейський простір, спрощення візового режиму між Україною та країнами ЄС.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram