Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16140

Депутати Італії вимагають від свого уряду ефективних дій для звільнення Тимошенко

КИЇВ. 10 травня. УНН. Нижня палата парламенту Італії - Палата депутатів - ухвалила резолюцію щодо ситуації в Україні, в якій уряд Італії зобов'язується застосувати до влади України ефективні дії для негайного звільнення з гуманітарних міркувань, з урахуванням поступового погіршення їх здоров'я, колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко, екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та колишнього тимчасового виконувача обов'язків міністра оборони Валерія Іващенка. Про це УНН повідомили у прес-службі Ю.Тимошенко.

"Зобов'язати уряд (Італії) закликати владу України дозволити незалежним медичним комісіям, делегаціям Ради Європи, Європейського Союзу, ОБСЄ та національних парламентів без попередніх умов відвідувати представників колишнього уряду у в'язницях", - йдеться у резолюції парламенту Італії.

Депутати нижньої палати італійського парламенту також пропонують своєму урядові за умови схвалення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС вимагати від влади України проведення радикальних реформ в судовій системі, які забезпечать верховенство закону, захист основних прав людини та вдосконалення демократичних стандартів.

"Зобов'язати уряд підтримати кандидатуру Юлії Тимошенко на Нобелівську премію миру за її зусилля в якості лідера Помаранчевої революції демократизувати Україну", - йдеться у тексті резолюції.

Різні політичні групи італійського парламенту 3 травня запропонували 7 проектів рішень щодо ситуації в Україні. Усі ці пропозиції були об’єднані головною вимогою – зобов’язати уряд Італії вимагати від влади України звільнення з-за грат Юлії Тимошенко та всіх інших політичних ув’язнених – представників попереднього уряду Юлії Тимошенко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram