Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
12765

Завтра розпочнеться реконструкція фонтанів на Майдані Незалежності

КИЇВ. 12 травня. УНН. Реконструкцію фонтанів на Майдані Незалежності заплановано розпочати 13 травня. Про це УНН повідомили у прес-службі "Київводоканалу".

"Фонтани на парній стороні Майдану Незалежності (шість малих фонтанів і один великий) будуть тимчасово виведені з роботи для проведення їх капітального ремонту 13 травня. Саме тоді українсько-китайська організація планує почати їх демонтаж та реконструкцію. Після капітального ремонту кияни побачать нові світло-музичні фонтани, управління якими буде автоматизовано ", - йдеться в повідомленні.

На непарній стороні головної площі столиці ремонт фонтанів ("Водна куля", "Каскадний" і "Засновникам міста") буде проводити німецько-українська організація. Початок ремонтних робіт заплановано на 15-16 травня.

Замовником реконструкції та капітального ремонту фонтанів виступило Управління капітального будівництва КМДА. Зараз всі фонтани на Майдані Незалежності, крім каскадного, працюють у звичайному режимі. Фонтан "Каскадний" тимчасово, з 10 по 14 травня, не буде працювати через монтаж сцени в "Таврійських іграх". 

Відкриття реконструйованого фонтану по вул. Великій Васильківській, 119 заплановано на кінець травня. Зараз у зв'язку з проведенням ремонтних робіт з укладання дорожнього покриття території навколо фонтану його пуск затриманий.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram