Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10980

В Україну приїде експертна місія ОБСЄ з оцінки виборів

КИЇВ. 15 травня. УНН. З 22 по 25 травня в Україні перебуватиме експертна місія Бюро демократії прав людини ОБСЄ з оцінки потреб і спостереження за виборчим процесом. Про це сьогодні журналістам повідомив директор Департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин, передає кореспондент УНН.

"Це спеціальна місія, яка прибуває на запрошення української влади, і в її функції входить оцінити стан підготовки до виборів (парламентських виборів – Ред.)", – сказав О.Волошин.

Він також зауважив, що перед початком виборчої кампанії вони будуть оцінювати ситуацію в медійному просторі, якість виборчого законодавства, підготовку до виборів.

О.Волошин також додав, що наразі в Україну приїдуть три людини, головною функцією яких буде визначити кількість у місії спостерігачів, які приїдуть на вибори в жовтні.

"Завдання експертної місії з оцінки потреб визначити, у які регіони, на які дільниці та в якій кількості приїдуть спостерігачі ОБСЄ 28 жовтня. Це була наша ініціатива – запросити цю місію, оскільки ми були зацікавлені в тому, щоб максимально якісно працювала місія спостерігачів ОБСЄ в Україні, щоб вони мали всі можливості для того, щоб забезпечити широкий та якісний моніторинг виборів і зробити об’єктивні й виважені оцінки", – сказав він.

Він також додав, що експертна місія матиме зустріч із представниками АП, Конституційного суду, ВР, ЦВК, МВС, МЗС, Міністерством юстиції, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Крім того, вони матимуть змогу зустрітися із представниками політичних партій і громадських організацій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram