Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11130

С.Тігіпко: виплати по Ощадбанку завершать до 1 січня 2013 року

КИЇВ. 23 травня. УНН. До 1 січня 2013 року планують здійснити всі виплати по Ощадбанку. Про це під час брифінгу сказав віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, передає кореспондент УНН.

"Близько 1 млн людей вже пройшли збірку. Великою мірою це відбулося завдяки тому, що ми збільшили втричі кількість відділень Ощадбанку, які проводять цю роботу і які будуть проводити виплати. Ми з початку червня вже почнемо виплачувати гроші, ці виплати будуть проходити півроку до 1 січня 2013 року. За цей час ми виплатимо цим людям, які не отримали 1 000 грн під час попередньої виплати, таких людей буде близько 6 млн", - сказав С.Тігіпко.

Як повідомляв УНН, Верховна Рада відмовилась включали до порядку денного проект постанови  про необхідність врегулювання з Російською Федерацією взаємовідносин з питань повернення Україні сум заощаджень громадян України, що були станом на 1 січня 1992 року акумульовані в Ощадбанку СРСР і є власністю громадян України. Відповідний проект постанови підтримали 140 народних депутатів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram